Latviski
  По-русски
  English


Laipni lūdzam kāzu mielastā !

 
„Raganas Ķēķis” parūpēsies par neaizmirstamu, skaistu un gardu kāzu mielastu. Mēs varam uzņemt līdz pat 130 viesiem. Uzklāsim skaistu galdu un servēsim ēdienus pēc Jūsu izvēles un gaumes. Iepriekš vienojoties „Raganas Ķēķī” Jūs varat noorganizēt arī kāzu ballīti līdz pat rītam. Pie mums ir viss, lai svētki Jums izdotos patiesi skaisti !

 
prev. next
 


Gluži vai mājas virtuve
 
Gan ikdienas brokastīm, pusdienām, vakariņām, gan arī banketu ēdieniem „Raganas Ķēķī” izmanto ekoloģiski tīrus dārzeņus, augļus, pienu, olas, gaļu, ko iepērk no vietējiem zemniekiem.
Ceļmalas krodziņa ēdienkartei raksturīgi gadalaikam atbilstoši produkti. Lieti noder rudenī no apkārtējiem iedzīvotājiem iepirktās meža un dārza ogas, sēnes, ko krodziņa saldētavā uzglabā līdz pat jaunajai ražai. Kolīdz pavasarī parādās pirmās skābenes „Raganas Ķēķī” vāra skābeņu zupu. Kā mežā no sūnām izlien gaileņu un baraviku cepurītes, virtuvē jau smaržo sēņu mērce.
Saimnieks uzskata, ka vislabākais produktu un ēdienu kvalitātes rādītājs ir tukši šķīvji.
Kā jau katram kārtīgam saimniekam, arī „ķēķa” saimniekam ir savi firmas dzērieni – Raganas rūgtais, Raganas gaišais alus un Raganas vīns, ko var nobaudīt tikai „Raganas Ķēķī”.
Līdzās sātīgiem ēdieniem, ar kuru apjomīgajām porcijām labi var remdēt izsalkumu, „Raganas Ķēķis” piedāvā arī firmas ēdienus – salātus Raganiņa, otros ēdienus: Ragana brīvdienās, Raganas pirksti, Velnišķīgā fileja, restorānos reti sastopamo haizivs steiku, krokodila fileju, kā arī desertu – Raganas sapnis.
Steidzīgie ceļinieki ātri var papusdienot pirmajā stāvā, samaksājot pie kases. Bet tos, kuri ēdienreizi vēlas apvienot ar biznesa vai privātām sarunām, oficiantes apkalpo pie servētiem galdiņiem otrajā stāvā.
Jūs varēsiet nosvinēt savus svētkus omulīgā gaisotnē otrajā stāvā restorānā "Raganas namiņš" un jubilārs sēdēt Raganas troniī.

                        
 
    © 2011 Raganas Ķēķis